Välimeedia

Oleme arendanud reklaamivõrgustiku, millega jõuab Teie sõnum ca 500 000 Eesti elanikuni.

Katame ära Pärnu, Viljandi, Haapsalu, Rakvere, Narva, Jõhvi, Kohtla-Järve ja Sillamäe kõige käidavamad kohad.

Teeme visuaale, mis on pilkupüüdvad ning paneme kokku planeeringu, millega jõuab Teie sõnum kõigi linnaelanikeni vastavas piirkonnas.

Reklaamilahendused bussiootekodadel:

1. Tagant valgustusega Citylight reklaamvitriinid.

Citylight reklaamvitriinidel on võimalik teha nii lühemaid, alates ühest nädalast, kui ka pikemaid kampaaniaid. Parima katvuse saavutame üle-linnalise planeeringuga ja suurima korduste arvuga ehk keskmiselt 2-nädalase kampaaniaperioodiga.

2. Bussiootekoja tagaseina kleepimine, kahepoolne kleebis.

Kõige käidavamates kohtades asuvate bussiootekodade tagaseinu on võimalik pikemate brändingu kampaaniate raames terves ulatuses kleepida kahepoolse trükiga reklaamkleebistega. Sellise lahendusega loome pikaajalise brändisuhte kliendiga – rohkem kontakte suurematel pindadel. Kleebised trükitakse kolmekihilisele ja kahepoolse trükiga kleebisele, mõlemale poole saame teha erineva sõnumiga visuaale. Reklaami tellimisel kindlustab Siris Teie reklaami püsimise. Kui kleebisega peaks midagi juhtuma, siis taastame selle ilma lisakuludeta!

3. A1 reklaam bussiootekoja tagaseinal.

Pakume väiksematele kampaaniatele, üritustele ja kuulutustele võimalust paigaldada üle terve linna A1 kleebiseid bussiootekodade tagaseinade sisemisele küljele. Selle lahendusega saame efektiivselt edastada olulisi sõnumeid inimestele kes viibivad bussipeatuses.

Reklaamilahendused linnaliini bussidel:

1. Linnaliini busside tagumist külge üleni kattev kleebis

Linnaliinibusside tagaosade brändimisega jõuame väga efektiivselt autojuhtideni. See lahendus tekitab liikleja ja brändi vahel väga tugeva sideme. Kontaktid on pikad, eriti valgusfooride taga seistes. Bussid liiguvad igapäevaselt läbi terve linna, mistõttu on võimalik ühe reklaamiga tabada pikema perioodi jooksul pea kõiki linnas liiklejaid.

Reklaamilahendused rannakabiinidel:

Rannakabiinid on parim viis ettevõtte brändinguks ning suviste kampaaniate läbiviimiseks. Reklaamid paigaldatakse rannakabiini kolmele küljele, millega jõuab sõnum väga suure publikuni. Kontaktid on pikad, sest inimesed veedavad rannas suure osa oma päevast.

1. Rannakabiini väliskülgede brändimine

• Kaetud kõik küljed peale merepoolse külje, kus on kabiini sissepääsud.

2. A1 reklaam riietuskabiini sees.

Esita päring